BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Hallykta 10379407
nr 1037 9407
Hallykta
höjd: ca 50
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
måndag 16 maj 2016
kl 20:34:38